Dr Beckmann czyścik do pralki 250ml. Ocean

13,70 zł
Brutto
Ilość

Dr. Beckmann Waschmaschinen Pflege Reiniger. Środek czyszczący do pralek (DE)

Czyści wnętrze pralki, usuwa kamień, brud, osady i pozostałości detergentu z trudno dostępnych części takich jak bęben, rury. Chroni i pielęgnuje części gumowe i metalowe, zapobiega awariom oraz przedłuża żywotność pralki. Formuła z węglem aktywnym rozpuszcza i wiąże pozostałości, które następnie są skutecznie wypłukiwane. Ponadto specjalne składniki pielęgnacyjne chronią części gumowe i metalowe.

Przy regularnym użytkowaniu bęben, węże, gumowe uszczelki i pręty grzejne pozostają czyste i dobrze utrzymane. To nie tylko chroni maszynę, ale także zapewnia energooszczędne mycie i długą żywotność urządzenia.

Sposób użycia:

1. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką. Wyjąć szufladę na środki piorące, namoczyć przez 30 minut w roztworze ok. 4 litrów ciepłej wody i 50 ml produktu, a następnie wyczyścić. Następnie wsuń ponownie szufladę dozownika.

2.Usuń kłaczki, kamienie itp. z gumowego pierścienia uszczelniającego. Nałóż płynny produkt na szmatkę, wytrzyj w podkładkę i pierścień uszczelniający. Pozostaw na chwilę do pracy, a następnie wytrzyj wilgotną szmatką.

3.Wlej pozostałą zawartość butelki do głównej komory na detergent. Uruchomić cykl prania zasadniczego (co najmniej 40 ° C) bez prania wstępnego, detergentu i bez prania.

Kraj pochodzenia: Niemcy

DR BECKMANN DO PRA.O
Nowy