Firma Lugo24 zajmuje się importem chemii gospodarczej z Niemiec oraz innych krajów Europy Zachodniej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma z siedzibą w Mysłowicach, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości chemii niemieckiej i włoskiej. Nasza firma działa zarówno w formie sklepu internetowego, dostępnego pod adresem lugo24.pl, jak i stacjonarnego sklepu w samych Mysłowicach. Jesteśmy dumni z tego, że możemy obsłużyć szeroką gamę klientów, zarówno detalicznych, jak i hurtowych.

Oferta:

Nasz sklep oferuje bogaty asortyment produktów, obejmujący chemię niemiecką i włoską najwyższej jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów, które spełniają najwyższe standardy, aby zapewnić naszym klientom satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

Proszki do prania: Skuteczne i delikatne dla tkanin, zapewniające doskonałe wyniki prania.

Płyny do płukania: Zapewniające długotrwałe uczucie świeżości i miękkości tkanin.

Płyny do kąpieli: Luksusowe i aromatyczne, które zapewnią relaksujące doświadczenie podczas kąpieli.

Chemie do zmywarki: Skuteczne środki, które zagwarantują czystość i blask naczyń.

Kosmetyki: Włoskie i niemieckie kosmetyki, które dbają o skórę i sprawią, że każdy dzień będzie wyjątkowy.

Chemia niemiecka - najlepsze ceny

Nasza firma priorytetowo traktuje obsługę klienta. Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym, czy przedsiębiorstwem, zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi oraz najlepsze ceny. Nasz zespół specjalistów jest gotów służyć radą, pomocą i odpowiedziami na wszelkie pytania związane z naszymi produktami.

Sklep stacjonarny:

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Mysłowicach, gdzie z przyjemnością pomożemy Ci dokonać wyboru spośród naszych produktów. Nasz personel jest kompetentny i zawsze gotowy, by dzielić się wiedzą na temat naszych produktów oraz doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań.

Chemia niemiecka w Mysłowicach - jak dojechać

Hurtownia mieści się w Mysłowicach ul. Bończyka 33. Jesteśmy dostępni na miejscu od godz. 12:00-17:00. W tych godzinach zapraszamy klientów detalicznych do zakupów na miejscu, można zapłacić gotówką lub kartą.

Jak trafić: magazyn mieści się miedzy byłym Auchan a Szyb Bończyk. Duża biało-niebieska hala, wjechać przez niebieską bramę i objechać halę dookoła.

Sklep internetowy chemia niemiecka:

Dla wygody naszych klientów prowadzimy również sklep internetowy pod adresem lugo24.pl. Tu można łatwo przeglądać naszą ofertę, składać zamówienia online i korzystać z wygodnych dostaw do domu.

Firma Lugo24 to nie tylko sklep, ale także partner, który dba o satysfakcję swoich klientów poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę.