Lugo24.pl zajmuje się importem chemii gospodarczej z Niemiec oraz innych krajów Europy Zachodniej. W swojej ofercie posiadamy około 1000 produktów sprowadzonych z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Anglii, Włoch. Stawiamy na jakość dlatego u nas masz pewność oryginalności produktu.

 

Hurtownia mieści się w Mysłowicach, prowadzimy także dystrybucję na terenie Śląska. Dojeżdżamy do największych miast i ich okolic takich jak : Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zawiercie, Jaworzno, Rybnik, Knurów, Racibórz.

 

Chętnie nawiążemy współpracę ze sklepami spożywczymi, chemicznymi, stacjami benzynowymi itp. Oferujemy produkty niedostępne w dyskontach, lepsze jakościowo oraz w dobrej cenie.

 

Jesteś zainteresowany napisz na maila kontakt@lugo24.pl lub zadzwoń 722-333-359. Jesteśmy elastyczni i na pewno się dogadamy. 

 

W ofercie znajdują się produkty z kategorii:

Proszki do prania/Żele do prania/Płyny do płukania/Kapsułki do prania/Odplamiacze/Wybielacze/Płyny do naczyń/Kapsułki do zmywarki/Kosmetyki/Kawy/Słodycze/ i wiele innych

 

Topowe produkty znanych producentów:

Persil/Ariel/WeiserRiese/Coral/Dash/Lenor/Omo/Gama/Waschkonig/

Softlan/Kuschelweich/Lenor/Felce/Azzurra/Fabuloso/VernelDreft/

Dr.Beckmann/Finish/Frosch/Somat/Fairy/YesGut&Gustig/Elkos/Cif/Ajax/Meglio/Xanto/Pasion Gold/Biff/Astonish/Aquafresh/Balea/Blend a Med/

Colgate/CD/Dove/Elmex/Nivea/Signal/Theramed/XOC/Dush Das/

Gillette/Head&Shoulders/Heitmann/Sil/Vanish/Akuta/Abrazo/

Power Wash/Pril/Pledge/Green Shield/Haribo/Jacobs/Dallmayr/

Lavazza/Nussbeisser/Schauma