LUGO - Niemiecka Chemia Mysłowice - Blog

Niemieckie odplamiacze – jak wybrać najlepszy?

Kto raz wypróbował w życiu codziennym niemiecką chemię, ten do końca zostaje jej wierny. Nikogo nie musimy przekonywać do jakości niemieckich proszków do prania czy odplamiaczy. Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy cały czas prowadzą badania nad ich skutecznością i jakością. Dlaczego więc niemieckie odplamiacze są skuteczne? Ponieważ zawierają specjalnie skonstruowaną formułę rozpuszczającą tłuszcze poprzez mieszankę… Czytaj dalej Niemieckie odplamiacze – jak wybrać najlepszy?

Opublikowano

Kapsułki, żele a może tradycyjny proszek? W czym prać?

Ciągle idziemy do przodu, tworzymy nowe technologie, które mają nam ułatwić życie codzienne. Szukamy nowych rozwiązań, nie tylko ekonomicznych. Chcemy rozwijać się kompleksowo. Niemiecki przemysł chemiczny nie pozostaje w tyle, dopasowując się do typów pralek, ale również dostosowując jakość produktów do wysokich wymagań współczesnego klienta. Dlaczego niemieckie kapsułki są tak skuteczne? Na rynku królują trzy… Czytaj dalej Kapsułki, żele a może tradycyjny proszek? W czym prać?

Opublikowano

Czy niemieckie proszki do prania są skuteczniejsze?

W latach 80-tych, kiedy zachodnia granica kojarzyła się z dobrobytem i luksem, każdy Polak marzył, by pracować nad Odrą. Był to czas, kiedy w Polsce kobiety prały w Pollenie 2000, a rynek niemiecki opanował proszek Weiser Riese, Vizir, Persil czy OMO. Różnica między naszymi a zagranicznymi produktami chemicznymi była ogromna. I została do dziś. Dlaczego… Czytaj dalej Czy niemieckie proszki do prania są skuteczniejsze?

Opublikowano