Tesori płyn do płukania 760ml. Persian Dream

11,84 zł
Brutto
Ilość

Tesori włoski płyn do płukania 760ml. Persian Dream (IT)

Zapach: Perskie Sny

Tesori d'Oriente włoska marka specjalizująca się perfumami oraz kosmetykami do codziennego użytku. Zmysłowe i intensywne zapachy płynów do płukania marki Tesori czynią ją jednym z liderów na rynku europejskim.
Tesori d'Oriente reprezentuje kompletną linię rytuałów piękna, znaną z jakości swoich w 100% włoskich produktów i unikalnych zapachów, które pozostawiają na skórze niepowtarzalny, zmysłowy i czarujący aromat.
W żadnym z produktów Tesori nie znajdziesz parabenów, olejów mineralnych ani syntetycznych barwników. Marka Tesori stawia na środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego preferując aluminium jako materiał opakowaniowy: metal szlachetny, całkowicie nadający się do recyklingu i zrównoważony ekologicznie.

Persian Dream skoncentrowany płyn do płukania tkanin głęboko wnika we włókna a świeży zapach jest wyczuwalny przez wiele tygodni. Tesori zmiękcza tkaniny sprawiając że, łatwo się je prasuje oraz stają się miękkie przyjemne w dotyku.

Sposób użycia:
1. Wybierz odpowiednią ilość płynu: Przed dodaniem płynu do płukania Tesori do pralki, przeczytaj instrukcje na etykiecie opakowania. Zazwyczaj ilość płynu do płukania zależy od wielkości pralki oraz ilości pranych ubrań.
2. Otwórz drzwi lub pokrywę pralki i umieść ubrania do prania. Następnie nalej odpowiednią ilość płynu do płukania Tesori do specjalnego pojemnika w pralce przeznaczonego na płyn do płukania lub bezpośrednio do komory na detergenty.
3. Wybierz odpowiedni program prania na pralce oraz temperaturę, która jest zgodna z zaleceniami na metce ubrań. Następnie uruchom pralkę zgodnie z instrukcjami obsługi.
4. Po zakończeniu cyklu prania, wyjmij ubrania z pralki i sprawdź, czy zapach jest odpowiedni oraz czy tkaniny są miękkie. Jeśli jest taka potrzeba, możesz dodatkowo wykonać cykl płukania.

Kraj pochodzenia: Włochy
TESORI PŁ 760 PERSIA
Nowy